Шойгу задоволений: ремонт українських двигунів для літаків Ан-124 дасть змогу продовжити термін їх експлуатації з 20 до 45 років

Ремонт і модернізація двигунів українського виробництва для літаків Ан-124 дасть змогу продовжити термін їхньої експлуатації з 20 до 45-ти років. Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, - повідомляє Телеграм-канал міноборони країни-агресора. 

Згідно з повідомленням, Шойгу обговорив із керівництвом збройних сил РФ "питання підтримання справності парку важких військово-транспортних літаків Ан-124 "Руслан", зокрема перебіг капітального ремонту двигунів Д-18Т, які встановлюють на машини цього класу".

"Це завдання в інтересах Міноборони вирішує акціонерне товариство "УЗГА", яке успішно реалізує заходи з імпортозаміщення елементів двигуна українського виробництва. На сьогодні відремонтовано та поставлено в експлуатацію 49 двигунів. Ремонт і модернізація дасть змогу продовжити термін експлуатації літаків Ан-124 з 20 до 45 років", - порадів Шойгу.

Водночас він визнав, що наразі освоюється серійний випуск російських двигунів Д-18Т, однак початок їхнього випуску намічено лише на IV квартал 2027 року.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Всі статті