Шмигаль зустрівся з канадським прем'єром Трюдо та отримав гарантії підтримки України

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо і отримав від нього гарантії щодо підтримки України та її відновленя. Про це Шмигаль повідомив у Телеграм 10 червня. 

"Канада буде пліч-о-пліч з Україною під час усіх викликів війни та допоможе у відновленні. Про це говорили з Прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо під час нашої зустрічі у Києві. Дякуємо, що стоїте на боці України, на боці справедливості та демократії. Разом переможемо!", - написав Шмигаль. 

Голова українського уряду таклж подякував канадському колезі за додаткові 400 млн доларів військової допомоги, підтримку  у ситуації із підривом РФ Каховської ГЕС, та за  скасування всіх мит і квот для української продукції на один рік. 

"Ми обов’язково все відновимо. Проговорили участь Канади у відбудові України. Висловив вдячність канадському Уряду за скасування всіх мит і квот для української продукції на один рік. Наші переговорні команди також завершують підготовку до оновленої Угоди про вільну торгівлю. Розраховуємо підписати її якнайшвидше", - написав Шмигаль. 

Раніше повідомлялось, що прем'єр-міністр Канади Трюдо зі своєю заступницею Фріланд несподівано приїхав до Києва і зустрівся із Зеленським.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті