Шмигаль обговорив із Кемероном військову підтримку та конфіскацію заморожених російських активів

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі в четвер обговорив із главою Міністерства закордонних справ Великої Британії Девідом Кемероном військову, фінансову, санкційну підтримку і конфіскацію заморожених російських активів.Про це Шмигаль повідомив у Телеграм 16 листопада. 

"Перший міжнародний візит на посаді саме в Україну свідчить про високий і беззаперечний рівень підтримки з боку британського уряду. Торкнулися важливих і актуальних тем: військова, фінансова, санкційна підтримка. Окрема увага питанню конфіскації заморожених російських активів на потреби відновлення України", - написав Шмигаль.

Сторони також обговорили підтримку українського експорту, зокрема страхування воєнних ризиків.

"Символічно, що саме з британськими компаніями уряд України створив новий механізм страхування суден. Ми розраховуємо на розвиток співпраці в цьому напрямі", - додав він.

Як повідомлялося, 16 листопада міністр закордонних справ Великої британії Девід Камерон прибув в Україну з першим візитом на посаді голови МЗС. 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті