Шістьом "депутатам" так званого "народного совєта ЛНР", які взяли участь в організації псевдореферендуму, загрожує 10 років

Тюремне ув'язнення на строк 10 років загрожує шістьом "депутатам" так званого "народного совєта ЛНР", які взяли участь в організації російського псевдореферендуму. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк на своїй сторінці у Facebook 3 жовтня.

"На Луганщині співробітниками СБУ зібрано достатньо доказів вчинення злочинів проти національної безпеки України ще шістьох осіб. Зокрема, слідчі завершили досудове розслідування у кримінальних провадженнях щодо: Зинаїди Надьон; Ольги Кобцевої; Світлани Гізай; Руслана Марданова; Олексія Білецького; Андрія Сопєльніка", - сказано в повідомленні

Задокументовано, що у вересні 2022 р. під час чергового засідання "народного совета ЛНР" ці особи-"депутати" одностайно проголосували за "закон" про проведення «референдуму» і звернулися до ватажка "ЛНР" Пасічника для підписання цього "документу". У подальшому, на підставі так зв. "закону про рефрендум", окупанти провели "голосування" у Луганської області та на "закордонних дільницях", створених на території РФ. Наразі четверо із шести фігурантів є "депутатами" нового складу "народного совєта ЛНР" від путінської партії "Единая Россия".

До  фігурантів відкритих проваджень застосовано санкції, а також повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України, - колабораційна діяльність та посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Обвинувальні матеріали щодо цих осіб вже перебувають на розгляді в суді. Правопорушників оголошено у розшук.

Раніше повідомлялось, хто з луганських зрадників очолив список "Единой России".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті