"Що відбувається із заправками?". У Криму жаліються на відсутність дизельного палива

Жителі окупованого Криму жаліються, що на півострові немає дизельного палива. Про це пишуть місцеві Telegram-канали.

"Ось ситуація з дизелем у Криму. Що вчора говорили? Що бензовози вже заїхали до Криму і ситуація має покращитися? Сьогодні що, скажуть, що у бензовозів дорогою бензин закінчився? Влада, ааауууу", - пише місцевий Telegram-канал.

На опублікованому відео місцева мешканка говорить, що ніде в Криму немає дизельного палива.

"Що відбувається із заправками Крима?  Абсолютно немає солярки. Взагалі. Ніде. На АТП у Бахчисараї сказали, що привезуть через 5 годин, але ціна буде 85 рублів… Це нормально?", - каже жінка на відео.

Як повідомлялося раніше, російські окупанти мають серйозні проблемами з транспортними маршрутами, які з’єднують Криму із окупованими територіями материкової України, адже більшість мостів, які вони використовували, пошкоджені, й ними неможливо перевозити важку техніку й озброєння.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті