Шахти в Ростовській області, що належали Ахметову, знову змінили власника

Акціонером колишніх вугільних підприємств Ріната Ахметова в Ростовській області, "Донського антрациту" і шахти "Обухівська", стала колишня структура Ощадбанку "СБК Прем'єр". Про це свідчать дані Федресурсу.

Згідно з базою даних СПАРК, 100% акцій цих підприємств належать кіпрській структурі Fabcell Limited, а "СБК Прем'єр" на підставі рішення Федеральної податкової служби "здійснює права акціонера". 

У травні цього року "СБК Прем'єр" подала до ФПС відповідну заяву, а на початку червня відомство задовольнило прохання.

АТ "Шахтоуправління "Обухівська" і "Донський антрацит" останніми роками не раз змінювали власника. У 2021 році Сбербанк отримав ці активи за заставою і продав на торгах кіпрській Valleyton Investments за $230 мільйонів.

На початку 2022 року генеральним директором вугільних підприємств став Денис Азаров, дані про власника компанії в системі не вказувалися. Наприкінці того ж року їхнім власником був бізнесмен Іскендер Халілов, який пізніше спростовував свій стосунок до цих активів.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті