Шахістка з Краматорська стала срібною призеркою міжнародного турніру

Надія Чижевська стала срібною призеркою міжнародного турніру з шашок-чекерс, який проходив в італійському місті Цоппола. Про це повідомляє Краматорська міська рада у Телеграм 8 грудня.

"14 спортсменів із 4 країн – Італії, Німеччини, Шотландії та України змагались за звання кращих. Краматорську громаду представляла майстер спорту України міжнародного класу з шашок Надія Чижевська", - повідомили у міський раді.

Зазначається, що за підсумками турів Надія набрала 13 очок, ставши срібною призеркою серед жінок та шостою в загальному заліку серед усіх учасників.

Як повідомлялось раніше, пауерліфтерка з Луганщини Череменко перемогла у кубку України й здобула право виступити на першості Європи 2024 року.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті