Північна Корея заявила, що не постачала зброю або боєприпаси росії і вимагає перестати "очорнювати" її імідж

Північна Корея заявила, що ніколи не постачала зброю чи боєприпаси до росії і не планує цього робити надалі. Про це 22 вересня повідомляє Reuters із посиланням на представника Міноборони КНДР.

"Нещодавно США та інші ворожі сили говорили про "порушення резолюції" Радбезу ООН, поширюючи "чутки про торгівлю зброєю" між КНДР та росією... Ми ніколи раніше не експортували зброю або боєприпаси до росії, і ми не плануємо їх експортувати", - заявив представник Північної Кореї.

В результаті в КНДР закликали США "заткнутися" та не "очорнювати її імідж" на міжнародній арені. Таким чином, Пхеньян відреагував на заяви американських чиновників, що росія "займається закупівлею мільйонів ракет і артилерійських снарядів у Північній Кореї для використання в Україні".

Нагадаємо, що інформація про те, що РФ попросила Північну Корею допомогти з постачанням боєприпасів, з'явилася на початку вересня.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті