Північна Корея запустила балістичну ракету над територією Японії

Північна Корея вчергове здійснила запуск балістичної ракети невстановленого типу в напрямку Східного моря, яка пролетіла над територією Японії. Про це повідомляє Еспрессо з посиланням на Yonhap.

Пвденнокорейські військові повідомили, що Північна Корея випустила невизначену балістичну ракету в напрямку Східного моря 3 листопада.

Через пуск ракети в Японії спрацювала автоматична система попередження. ЇЇ повідомлення з'явилися в ефірі національного телебачення та програмах на телефонах. Тривогу було оголошено на північному сході Японії. Людей закликали сховатися у підземних приміщеннях чи міцних будинках.

Як зазначається, балістична ракета пролетіла над територією Японії та впала у Тихому океані.

Як повідомлялося раніше, Північна Корея визнала фейкові "референдуми", проведені російськими окупантами в Україні.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті