Сервали, яких хворими й виснаженими вивезли з обстрілюваного Курахова, вже соціалізуються в Київському зоопарку

Група сервалів, яких зооактивісти вивезли з Курахового Донецької області в столичний зоопарк, вже переходять до наступного етапу реабілітації у власному вольєрі. Про це повідомив Київський зоологічний парк загальнодержавного значення на своїй сторінці у Facebook 21 грудня. 

"Наші ветеринари та зоологи негайно взялись до лікування та відновлення. Минуло два місяці, і перша пара сервалів перейшла до наступного етапу реабілітації та соціалізації вже у власному вольєрі, - йдеться в дописі зоопарку. - Тварини були у жахливому стані: хворі, виснажені та у стані важкого стресу. Наші ветеринари та зоологи негайно взялись до невідкладних заходів з лікування та відновлення. Минуло 2 місяці, й перша пара сервалів перейшли до наступного етапу реабілітації та соціалізації вже у власному вольєрі. Для комфорту Осіріса та Сехмет ми створили всі умови: африканське дерево з лазалками та кігтеточкоми, 2 гамачки та затишний лофт для відпочинку, фонтанчик для бадьорості, три види ґрунтів та кам’яну скелю для прогулянок та стрибків і купу різноманітних іграшок та подушок, адже сервали - це котики".

Зазначаэться, що для ще більшого наближення умов до природних у вольєрі встановлено 3 види освітлення: сонячно-денне, сутінково-інфрачервоне, та нічне місячне сяйво.

Побачити сервалів можна в їхній новій оселі на Острові Звірів у понеділок - з 12:00 до 15:00, з вівторка до неділі - з 10:00 до 15:00.

Раніше повідомлялось, що на Київщині оговтується оленя, якого врятували військові з-під Лиману на Донеччині.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті