Середня пенсія в Україні зросла до 5311 гривень, але третина пенсіонерів отримують менше

Близько третини пенсіонерів в Україні отримують виплати в розмірі до 3000 гривень. Про це повідомляє Опендатабот, посилаючись на дані Пенсійного фонду.

"Станом на початок липня середній розмір пенсії в Україні становить 5311,44 гривень. Наразі 30% від усіх українських пенсіонерів отримають виплати менше за 3000 гривень", - йдеться в повідомленні.

Зазначається,що від початку повномасштабного вторгнення середній розмір пенсійної виплати по країні збільшився на 21,5%. Є два регіони, в яких пенсії за цей час зросли найбільше: це Рівненщина (+69%) та Житомирщина (+49%).

У Дніпропетровській, Донецькій, Житомирський, Запорізькій, Київський, Луганській, Рівненській областях та у Києві середній розмір пенсійної виплати перевищує загальний показник по країні.

Найменша середня пенсія на Тернопільщині – 4023,42 гривень, це на 24% нижче за середній показник по країні. Найбільша у Києві – 7190,4 гривень, що на третину більше за середню виплату.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті