Через три місяці після окупації жителі розореної Авдіївки отримали перші пенсійні виплати

Через три місяці після окупації жителі розореної Авдіївки отримали перші пенсійні виплати. Про це місцевим журналістам розповів керівник «Пошти Донбасу» Микола Фролов.

«Сьогодні ми в Авдіївці. Надалі, зрозуміло, продовжимо доставляти і виплачувати пенсії жителям нових (окупованих «ОстроВ») територій", - пообіцяв він.

Судячи зі слів колаборанта, у зруйнованій російськими військами Авдіївці залишилося всього 36 пенсіонерів. 

Українське місто Авдіївка було окуповане ЗС РФ 17 лютого 2024 року після багатомісячних ракетних, артилерійських обстрілів і бомбардувань.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті