Середня пенсія в Україні зросла до 5311 гривень, але третина пенсіонерів отримують менше

Близько третини пенсіонерів в Україні отримують виплати в розмірі до 3000 гривень. Про це повідомляє Опендатабот, посилаючись на дані Пенсійного фонду.

"Станом на початок липня середній розмір пенсії в Україні становить 5311,44 гривень. Наразі 30% від усіх українських пенсіонерів отримають виплати менше за 3000 гривень", - йдеться в повідомленні.

Зазначається,що від початку повномасштабного вторгнення середній розмір пенсійної виплати по країні збільшився на 21,5%. Є два регіони, в яких пенсії за цей час зросли найбільше: це Рівненщина (+69%) та Житомирщина (+49%).

У Дніпропетровській, Донецькій, Житомирський, Запорізькій, Київський, Луганській, Рівненській областях та у Києві середній розмір пенсійної виплати перевищує загальний показник по країні.

Найменша середня пенсія на Тернопільщині – 4023,42 гривень, це на 24% нижче за середній показник по країні. Найбільша у Києві – 7190,4 гривень, що на третину більше за середню виплату.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті