Авіакатастрофа на Київщині: cеред загиблих підполковник поліції Михайло Павлушко із Сєвєродонецька

Одним із тих, хто загинув під час авіакатастрофи у Броварах 18 січня, був сєвєродончанин Михайло Павлушко, начальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 18 січня.

"Луганська обласна військова адміністрація із сумом повідомляє: в авіакатастрофі у Броварах, що сталася 18 січня зранку, під час виконання службових обов’язків разом із керівництвом Міністерства внутрішніх справ України загинули луганчани, які перебували на борту гелікоптера, – сказано в повідомленні. – Павлушко Михайло – сєвєродончанин, підполковник поліції, начальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України".

Раніше повідомлялось, що в авіакатастрофі у Броварах загинув командир повітряного судна зі Старобільщини Олександр Василенко.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті