Авіакатастрофа на Київщині: cеред загиблих підполковник поліції Михайло Павлушко із Сєвєродонецька

Одним із тих, хто загинув під час авіакатастрофи у Броварах 18 січня, був сєвєродончанин Михайло Павлушко, начальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 18 січня.

"Луганська обласна військова адміністрація із сумом повідомляє: в авіакатастрофі у Броварах, що сталася 18 січня зранку, під час виконання службових обов’язків разом із керівництвом Міністерства внутрішніх справ України загинули луганчани, які перебували на борту гелікоптера, – сказано в повідомленні. – Павлушко Михайло – сєвєродончанин, підполковник поліції, начальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України".

Раніше повідомлялось, що в авіакатастрофі у Броварах загинув командир повітряного судна зі Старобільщини Олександр Василенко.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті