Сербського актора з російським паспортом вигнали з серіалу HBO за підтримку війни

Американський канал HBO розірвав контракт із сербським актором із російським громадянством Мілошем Біковичем (на фото), який мав зіграти у третьому сезоні серіалу "Білий лотос". Про це повідомляэ Радіо Свобода.

Як повідомляється, раніше Біковича затвердили на епізодичну роль російського йога та ментора в готелі Таїланду.

Проте Міністерство закордонних справ України розкритикувало вибір HBO, опублікувавши у соцмережі X відеоролик, у якому змонтовано сцени із серіалу та кадри з Біковичем.

У відео згадується, що актор має громадянство росії та медаль Пушкіна, знімався у російського режисера Микити Міхалкова, а також компліментарно висловлювався про політику росії та окупацію Криму.

"Чи це нормально, що ви працюєте з людиною, яка підтримує геноцид і порушує міжнародне право?" – написало українське МЗС, позначивши сторінку HBO.

Бікович назвав роль у "Білому лотосі" великою честю, а своє звільнення – «тривожним прецедентом» та наслідком "спрямованої кампанії".

Мілош Бікович – актор Бєлградського драматичного театру, який знімався в низці російських фільмів. 

Нагадаємо, за матеріалами СБУ підозру отримав російський актор з серіалу "Бандитський Петербург", який закликав до війни проти України.

Як повідомлялося, актор серіалу "Гра Престолів" приїхав до Києва та передав пікап для ЗСУ. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті