Сенат США ухвалив резолюцію із закликом до Госдепу визнати россію спонсором тероризму

Сенат США ухвалив резолюцію до Госдепу із закликом визнати росію країною-спонсором тероризму. Про це йдеться на офіційному сайті установи.

Серед аргументів щодо надання росії такого статусу, наводяться усі війни, які організувала росія за останні 30 років: Чечня, Грузія, Сирія та Україна, а також фінансування з державного бюджету приватних військових компаній (ЧВК "Вагнер").

Як повідомлялося раніше, американські політики "серйозно розглядали" можливість визнати росію країною-спонсором тероризму.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті