"Чмобики", які вижили при ударі по ПТУ в Макіївці, скаржаться, що "нікому не потрібні"

Російські мобілізовані, які вижили під час удару по ПТУ в Макіївці в ніч проти 1 січня, скаржаться, що "нікому не потрібні". Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Зазначається, що "чмобики" записали відеозвернення, в якому просять не розформовувати їхній підрозділ (1444-й полк) і кажуть, що після українського удару, що стався новорічної ночі, їх довго не могли вивезти з Макіївки в безпечне місце.

"Ми продовжуємо переміщатися у незрозумілих напрямках без будь-яких завдань", – каже один із мобілізованих. У результаті, за його словами, солдатів привезли до наметового табору в населеному пункті Постоялиє двори в Курській області – але там на них ніхто не чекав.

Наразі полк розформовують за іншими підрозділами, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, окупант, який вижив у Макіївці, розповів, як гинули "мобики" під промову путіна.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті