СБУ затримала "на гарячому" мера Сум Олександра Лисенка

НАБУ і САП спільно з СБУ викрили на хабарі Сумського міського голову та директора Департаменту міської ради. Про це повідомляє канал НАБУ у Телеграм 2 жовтня.

"Сумського міського голову та директора Департаменту ЖКГ міськради викрили під час одержання останнього траншу - 1,4 млн грн - за прийняття рішення про встановлення тарифу та нестворення штучних перешкод у діяльності підприємства", - зазначається у повідомленні.

У НАБУ додали, що загальна сума неправомірної вигоди - 2 130 000 грн.

Як повідомлялось раніше, СБУ повідомила про підозру топ-менеджеру "Роснафти", яка вихваляє путіна та заперечує існування України.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті