СБУ затримала "на гарячому" мера Сум Олександра Лисенка

НАБУ і САП спільно з СБУ викрили на хабарі Сумського міського голову та директора Департаменту міської ради. Про це повідомляє канал НАБУ у Телеграм 2 жовтня.

"Сумського міського голову та директора Департаменту ЖКГ міськради викрили під час одержання останнього траншу - 1,4 млн грн - за прийняття рішення про встановлення тарифу та нестворення штучних перешкод у діяльності підприємства", - зазначається у повідомленні.

У НАБУ додали, що загальна сума неправомірної вигоди - 2 130 000 грн.

Як повідомлялось раніше, СБУ повідомила про підозру топ-менеджеру "Роснафти", яка вихваляє путіна та заперечує існування України.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті