СБУ за півроку розкрила 360 російських агентів в Україні - Малюк

Служба безпеки України за пів року розкрила чи затримала 360 російських агентів. Про це 28 лютого в інтерв'ю The Independent заявив голова відомства Василь Малюк.

"Усунення російських агентів стало основним завданням генерал-майора Малюка. За пів року СБУ розкрила або затримала 360 агентів супротивника", - повідомили журналісти за підсумками спілкування з головою Служби безпеки.

За словами Малюка, цілі варіюються – від відомих діячів, таких як Віктор Медведчук, до громадян, які збирають інформацію про місцезнаходження українських сил.

"Росія десятиліттями насичувала нашу країну своєю агентурою у державних органах, у церкві, у військово-промисловому комплексі", - додав глава СБУ.

Також Малюк зазначив, що діяльність СБУ довелося "цілком реорганізувати", щоб протистояти загрозам. Причому робити це доводилося всупереч безпрецедентній різноманітності атак з боку росії.

"Офіцери СБУ буквально живуть на передовій. Наші фахівці з кібербезпеки вдень та вночі активно працюють над відображенням ворожих кібератак", - додав глава СБУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одесі СБУ викрила мережу ФСБ, де діяв помічник підсанкційного депутата з Криму.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті