В Одесі СБУ викрила мережу ФСБ, у якій діяв помічник підсанкційного депутата з Криму

Служба Безпеки України в Одесі викрила мережу російських агентів, які розвідували місця дислокації стратегічно важливих об’єктів оборонно-промислового комплексу нашої держави. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Група злочинців коригувала російські ракетні удари по Одещині, зокрема, по енергогенеруючих підприємствах.  

Одним із членів огруповання виявився місцевий житель, помічник одного з депутатів так званого кримського парламенту Костянтина Мальчікова. За даними слідства, він неодноразово відвідував окупований півострів, де володіє одною з баз відпочинку.

"Він збирав розвіддані про місця базування і переміщення підрозділів Сил оборони та «звітував» про результати ворожих повітряних атак на українські об’єкти. Для збору інформації виходив на місцевість, а також створив анонімний Телеграм-чат. До нього залучив своїх «однодумців», які інформували «адміністратора» про помічену українську військову техніку", - розповіли в СБУ.

Іншим учасником агентської мережі виявився прокремлівський блогер Олександр Сініцин, який з 2014 року переховується від правосуддя в російському місті Рязань. Він створив пропагандистський Телеграм-канал "Типова Одеса", в якому поширював деструктивний контент.

Як повідомлялося раніше, СБУ знешкодила агентуру ФСБ, яка наводила ракети РФ на лікарні на півдні України

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті