СБУ викрила колишніх співробітників ДСНС, які працюють на ворога на "керівних посадах" на Луганщині

СБУ викрила двох колишніх працівників ДСНС Луганщини, які перейшли на бік ворога і працевлаштувалися у так зване "МЧС ЛНР" на керівні посади. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк у Facebook 7 червня.

"Задокументовано, що після російського вторгнення заступник начальника одного з пожежно-рятувальних загонів ГУ ДСНС України в Луганській області та провідний інспектор Щастинського районного управління залишилися в окупації та почали співпрацювати з загарбниками, – сказано в повідомленні. – В обмін на лояльність були включені до керівного складу підрозділів так званого "министерства чрезвычайных ситуаций ЛНР".

Зазначається, що одного з них призначено "и. о. начальника 55-й самостоятельной государственной пожарно-спасательной части" в селищі Марківка. Другий став "заместителем начальника части по вопросам надзорно-профилактической деятельности СГПСЧ-57" у селищі Новоайдар.

Наразі вони виконують адміністративно-розпорядчі функції, організують роботи з охорони праці, перевірок об’єктів захисту окупаційних "органів влади", контролюють роботу підрозділів так званого "МЧС ЛНР".

Колишнім ДСНСникам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України – колабораційна діяльність.

Їм загрожує до 10 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Раніше повідомлялось, що СБУ зібрала доказову базу щодо сімох окупаційних "начальників", які працюють в "адміністраціях" ворога на Луганщині.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті