СБУ повідомила про підозру мешканці Чернігівщини, яка полювала на українську авіацію

Служба безпеки України затримала мешканку Чернігівщини, яка збирала інформацію про місця розташування української військової авіації. Про це повідомляє прес-служба відомства 25 липня.

"Фігурантка працювала на головне управління генерального штабу зс рф (більш відоме як гру). За вказівкою російської спецслужби вона приховано відслідковувала місця дислокації та переміщення підрозділів Збройних Сил України на північних рубежах нашої держави. Насамперед зловмисниця намагалась фіксувати точний час і напрямки польотів української бойової авіації, яка залучена для підтримки контрнаступальних дій ЗСУ на фронті. Також вона хотіла виявити і передати окупантам локації протиповітряної оборони, укріпрайонів та фортифікаційних споруд українських захисників на території регіону", - розповіли в СБУ.

Як повідомлялося раніше, СБУ затримала ворожого агента, який готував теракти у Запорізькій області

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті