СБУ повідомила про підозру мешканці Чернігівщини, яка полювала на українську авіацію

Служба безпеки України затримала мешканку Чернігівщини, яка збирала інформацію про місця розташування української військової авіації. Про це повідомляє прес-служба відомства 25 липня.

"Фігурантка працювала на головне управління генерального штабу зс рф (більш відоме як гру). За вказівкою російської спецслужби вона приховано відслідковувала місця дислокації та переміщення підрозділів Збройних Сил України на північних рубежах нашої держави. Насамперед зловмисниця намагалась фіксувати точний час і напрямки польотів української бойової авіації, яка залучена для підтримки контрнаступальних дій ЗСУ на фронті. Також вона хотіла виявити і передати окупантам локації протиповітряної оборони, укріпрайонів та фортифікаційних споруд українських захисників на території регіону", - розповіли в СБУ.

Як повідомлялося раніше, СБУ затримала ворожого агента, який готував теракти у Запорізькій області

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті