СБУ оголосила підозру російській співачці Чичеріній за пропаганду війни й погрози українцям концтаборами

Служба безпеки України повідомила про підозру російській співачці Юлі Чичеріній, яка пропагандує та підтримує війну проти України, зокрема погрожуючи українцям сибірськими концтаборами. Про це 31 жовтня повідомив пресцентр СБУ.

Як зазначається, у своєму блозі на Ютуб-каналі вона погрожувала українським захисникам ув’язненням в російських концтаборах у Сибіру. Згодом це відео “підхопили” центральні пропагандисти Кремля та телеграм-канали так званих "Л/ДНР". 

Також СБУ встановила, що після теракту агресора в Оленівці фігурантка приїхала до окупованого селища і дала там концерт, під час якого закликала місцевих жителів вступати до лав загарбників. 

"Таку агітацію вона супроводжувала "гаслами", в яких виправдовувала тимчасову окупацію частини України. Ініційована Службою безпеки мовно-лінгвістична експертиза підтвердила факти підривної діяльності зловмисниці на користь РФ", - йдеться у повідомленні СБУ.

Правоохоронці повідомили їй про підозру відразу за чотирма статтями КК України. Їй загрожує довічне ув’язнення.

Як повідомлялося, прокуратура повідомила про підозру "журналістці" з Маріуполя, яка прославляє росію та звинувачує ЗСУ у руйнуванні міста.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
28.12.2025
18:08

Сам себе не похвалиш… ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу перебували в передсвятковій ліні. Більшість публікацій розповідали про те, як російські чиновники та їхні поплічники в «республіках» зривають з «ялинки бажань» кульки з побажаннями, звичайно, ретельно...
Світ
26.12.2025
14:15

Вибори, які вплинули на Україну у 2025...

У 2025 році відбулось чимало важливих виборів. У Європі найбільше – 14. Майже половина з них фіксувала тенденції, що підривають лінію європейської єдності щодо України.
Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Всі статті