СБУ атакувала електропідстанцію, яка живила важливі військові обʼєкти в Курській області

Відео атаки на підстанцію в Курській області, надане джерелами з СБУ, опублікував журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Телеграм-каналі 29 вересня.

"Джерела в СБУ щойно надали відео атаки на підстанцію в Курській області. Поки російське міноборони розповідає, як "знищило 11 українських безпілотників" у Курській області, СБУ успішно атакує електричну підстанцію, до якої числі були підключені важливі військові об'єкти ворога", - йдеться в повідомленні. 

На відео видно, як дрони влучно відпрацювали по цілі. 

"Завдяки черговій спецоперації Служби безпеки окупанти починають розуміти, що "блекаут" не просто красиве іноземне слово, а реальність. Якщо рф і далі буде обстрілювати наші об’єкти інфраструктури, отримає у відповідь ще більше "бавовни", - сказано також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в РФ говорять про нічну атаку БПЛА: у Курській області атакована електропідстанція, знеструмлено 5 населених пунктів.

 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті