У РФ говорять про нічну атаку БПЛА: у Курській області атакована електропідстанція, знеструмлено 5 населених пунктів

Російська ППО вночі нібито знищила 11 українських БПЛА. Про це заявили в Міноборони РФ.

"ППО вночі знищила 11 українських БПЛА, з них один над територією Калузької області та 10 - над Курською", - йдеться у повідомленні.

За словами губернатора Курської області Романа Старовойта, була атакована електропідстанція, внаслідок чого знеструмлено п'ять населених пунктів.

"У слободі Білої Біловського району український безпілотник скинув два вибухові пристрої на підстанцію. Один із трансформаторів спалахнув. Знеструмлено п'ять населених пунктів та лікарню. Пожежні розрахунки виїхали на місце. Відновлення електропостачання розпочнуть, як тільки стане безпечно", - повідомив він у Telegram.

Як повідомлялося раніше, у російському Курську "прилетіло" по будівлі МВС.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті