У російському Курську "прилетіло" по будівлі МВС

Вибух пролунав у російському Курську зранку 25 вересня внаслідок атаки безпілотника. Про це повідомила низка російських Телеграм-каналів.

За їхніми даними, під ударом опинилася будівля місцевого міністерства внутрішнії справ. Очевидці поінформували, що над одним із районів Курська піднімався чорний дим. 

Згодом джерела у Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомили декільком українським ЗМІ, що відбулося пряме влучання безпілотника в будівлю МВС. 

Губернатор Курської області Роман Старовойт визнав атаку, але заявив, що було пошкоджено "адміністративну будівлю та декілька будинків". За його словами, один дрон атакував Курськ, а інший впав у Курському районі. Водночас ще два безпілотники начебто збили у Брянській області росії.

Як повідомлялося, 24 вересня у Курську безпілотні літальні апарати атакували будівлю ФСБ і нафтопереробний завод.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті