СБУ атакувала електропідстанцію, яка живила важливі військові обʼєкти в Курській області

Відео атаки на підстанцію в Курській області, надане джерелами з СБУ, опублікував журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Телеграм-каналі 29 вересня.

"Джерела в СБУ щойно надали відео атаки на підстанцію в Курській області. Поки російське міноборони розповідає, як "знищило 11 українських безпілотників" у Курській області, СБУ успішно атакує електричну підстанцію, до якої числі були підключені важливі військові об'єкти ворога", - йдеться в повідомленні. 

На відео видно, як дрони влучно відпрацювали по цілі. 

"Завдяки черговій спецоперації Служби безпеки окупанти починають розуміти, що "блекаут" не просто красиве іноземне слово, а реальність. Якщо рф і далі буде обстрілювати наші об’єкти інфраструктури, отримає у відповідь ще більше "бавовни", - сказано також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в РФ говорять про нічну атаку БПЛА: у Курській області атакована електропідстанція, знеструмлено 5 населених пунктів.

 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті