Саміт перших леді та джентльменів пройде в Києві восени: у фокусі буде безпека дітей

Цього року Саміт перших леді та джентльменів відбудеться в Києві 12 вересня. Його вирішили присвятити темі "Безпека дітей".  Про це повідомила на пресконференції дружина президента України Олена Зеленська, передає "Радіо Свобода".

На саміті вперше презентуватимуть результати соціологічного дослідження «Ключові загрози для дітей», яке провели якраз для цього соціального заходу.

«Болюча тема для України, де Росія щодня вбиває й калічить дітей і вже викрала 19 тисяч маленьких українців. Але, хоч війна триває та залишається найбільшим болем для українців, наша країна сконцентрована не лише на собі, а й шукає нові рішення для подолання глобальних загроз і викликів», – розповіла під час пресконференції перша леді Олена Зеленська.

Вона додала, що вже розіслали запрошення та очікують відповідей, деякі перші леді та джентльмени вже відповіли позитивно на запрошення. Однак поки не повідомляється, які саме країни будуть представлені на заході.

Сам саміт відбудеться 12 вересня у Києві. Перша панель буде присвячена дітям у збройних конфліктах.

За останніми даними Офісу генпрокурора, через російську агресію в Україні станом на 4 червня загинула 551 дитина, понад 1 368 дітей зазнали поранень різного ступеня тяжкості.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті