Руїни Попасної станом на червень: від 9-поверхівок лишились тільки спогади, жодної вцілілої будівлі

Там, де колись було місто Попасна на Луганщині, наразі лишились суцільні руїни. Як вони виглядають у червні 2023 року, продемонстровано на відео, яке розмістив журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Телеграм-каналі 3 червня.

"Попасна зараз виглядає так", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти закрили на в’їзд та виїзд Лисичанськ і те, що лишилось від Попасної: шукають тих, хто контактує з Україною.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті