Рояль у кущах: блогерка раптово виявилася "китайською оперною співачкою" і на руїнах знищеного ЗС РФ театру в Маріуполі виконала "Катюшу"

Якась китаянка, яку російські та місцеві донецькі ЗМІ назвали "відомою оперною співачкою", на руїнах знищеного ЗС РФ театру в Маріуполі виконала "Катюшу".  

На сцені якого театру виступає Ван-Фан не уточнюється. Ватажок "ДНР" Денис Пушилін повідомив лише, що "вибори" в "ДНР" з Китаю приїхали висвітлювати "блогери і люди, що мають відношення до медіа". Одна дівчина з числа цих блогерів, за його словами, виявилася оперною співачкою Ван-Фан. "Дуже зворушливо...", - похвалив її Пушилін.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті