Рояль у кущах: блогерка раптово виявилася "китайською оперною співачкою" і на руїнах знищеного ЗС РФ театру в Маріуполі виконала "Катюшу"

Якась китаянка, яку російські та місцеві донецькі ЗМІ назвали "відомою оперною співачкою", на руїнах знищеного ЗС РФ театру в Маріуполі виконала "Катюшу".  

На сцені якого театру виступає Ван-Фан не уточнюється. Ватажок "ДНР" Денис Пушилін повідомив лише, що "вибори" в "ДНР" з Китаю приїхали висвітлювати "блогери і люди, що мають відношення до медіа". Одна дівчина з числа цих блогерів, за його словами, виявилася оперною співачкою Ван-Фан. "Дуже зворушливо...", - похвалив її Пушилін.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті