РосЗМІ заявили про знищення української ДРГ у Бєлгородській області, але місцевий губернатор це спростував

Російські ЗМІ та блогери поширили інформацію про нібито спробу "української ДРГ" із восьми осіб прорватися на територію Бєлгородської області. Про це низка онлайн-ресурсів повідомила 13 листопада. 

Там стверджують, "диверсійна група" видавала себе за російських військових, проте нібито була ліквідована в Шебекіно. 

"Знищено ДРГ ЗС України, яка намагалася закосити під наших і використовувала для пересування УАЗ з літерами "Z", - написав у Телеграмі якийсь "воєнкор" Романов і опублікував відео нібито знищеної автівки ДРГ.

Проте цю інформацію спростував губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков, назвавши її фейковою.

"Зараз окремі інтернет-видання намагаються розігнати інформацію про те, що у нас із вами на кордоні в районі Шебекиного була напруга вночі. Ще одна фейкова інформація для збільшення аудиторії", - заявив Гладков.

Як повідомлялося, росіяни звинувачують мешканця "ДНР" в замаху на керівника військової частини в Краснодарському краї РФ за "наводкою" СБУ.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті