Росіяни звинувачують мешканця "ДНР" в замаху на керівника військової частини в Краснодарському краї РФ за "наводкою" СБУ

Росіяни затримали уродженця України і звинуватили його в замаху на керівника військової частини в Краснодарському краї. Про це повідомили росЗМІ 4 листопада.

"У Краснодарському краї попереджено замах на керівництво однієї з місцевих військових частин. За підготовку теракту затримали уродженця України", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що обвинувачений - 33-річний Тюлюбаєв народився в Україні і був "зареєстрований у "ДНР".

Перебуваючи в Тимашевську, чоловік нібито отримав від представників українських спецслужб координати схованки з елементами для виготовлення СВУ. 

"За попередньою інформацією, сама схованка знаходилася в Бєлгородській області", - пише росіянин.

Тюлюбаєв нібито зміг знайти схованку і забрав звідти близько півтора кілограма гексогену, а також елементи для виготовлення СВУ. 

"За задумом українських спецслужб чоловік мав організувати замах на керівництво однієї з військових частин, проте незабаром був затриманий співробітниками ФСБ. Наразі на Тюлюбаєва порушено кілька кримінальних справ, зокрема "спроба теракту", "незаконне придбання вибухових речовин" і "незаконне виготовлення вибухових речовин". Чоловіка затримано", - пише росЗМІ.

Раніше повідомлялося, що депутат Держдуми запропонував "ізолювати або знищити" росіян, які не підтримують путіна. Таких у РФ близько 20%.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті