РосЗМІ заявили про знищення української ДРГ у Бєлгородській області, але місцевий губернатор це спростував

Російські ЗМІ та блогери поширили інформацію про нібито спробу "української ДРГ" із восьми осіб прорватися на територію Бєлгородської області. Про це низка онлайн-ресурсів повідомила 13 листопада. 

Там стверджують, "диверсійна група" видавала себе за російських військових, проте нібито була ліквідована в Шебекіно. 

"Знищено ДРГ ЗС України, яка намагалася закосити під наших і використовувала для пересування УАЗ з літерами "Z", - написав у Телеграмі якийсь "воєнкор" Романов і опублікував відео нібито знищеної автівки ДРГ.

Проте цю інформацію спростував губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков, назвавши її фейковою.

"Зараз окремі інтернет-видання намагаються розігнати інформацію про те, що у нас із вами на кордоні в районі Шебекиного була напруга вночі. Ще одна фейкова інформація для збільшення аудиторії", - заявив Гладков.

Як повідомлялося, росіяни звинувачують мешканця "ДНР" в замаху на керівника військової частини в Краснодарському краї РФ за "наводкою" СБУ.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті