Росіяни знову обстріляли Дніпропетровщину. Є поранені

На Дніпропетровщині вночі 1 серпня окупанти вкотре обстріляли Нікопольський та Криворізький райони. Про це у Telegram повідомляє голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

"Вночі ворог знову обстріляв два райони області - Нікопольський та Криворізький. Понад 60 приходів з «Градів» по Марганцю та Червоногригорівській громаді. Російська армія умисно цілила по житлових кварталах - по людях, які в цей час спали", - пише Резніченко.

Він повідомив, що поранені двоє жінок. "Одна з них госпіталізована. Вона у важкому стані", - додав голова ОВА.

Також у Марганці пошкоджено 8 приватних будинків. "В одному з них мирно спали шестеро дітей. Наймолодшому всього два роки. Усіх врятували. Діти неушкоджені. Обстрілом зачепило кафе та швейне виробництво. Виведено з ладу електромережу. Місто частково без світла", - розповів Резніченко.

За його словами, у Червоногригорівській громаді понівечено з три десятки приватних будинків та автівки місцевих мешканців. Зачепило й лінію електропередач. Кілька вулиць Червоногригорівки без електрики.

У Криворізькому районі ворог ударив зі ствольної артилерії по Зеленодольській громаді. "На щастя, без жертв та руйнувань", - повідомив очільник Дніпропетровської ОВА.

Як повідомлялося, російські військові вночі 31 липня завдали удари по Нікопольському та Криворізькому районах Дніпропетровської області.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті