Росіяни не зможуть захопити Бахмут та відсунути лінію фронту від Донецька – ISW

Російські загарбники зосередять наступ на захопленні Бахмута та просуванні навколо Донецька, проте успіхів досягти не зможуть. Про це в останньому звіті повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

"Російські сили, ймовірно, зосередять наступальні операції у напрямку Бахмута та навколо Донецька за рахунок зусиль щодо взяття Сіверська та Слов'янська", - повідомляють американські аналітики.

Так, за даними ISW, досягнення у Новолуганському районі росіяни використають, щоб посилити наступ на Бахмут зі сходу. Проте ця наступальна операція навряд чи досягне успіху – аналітики зазначають, що місто дуже укріплено.

Крім того, зусилля окупантів навколо Донецька, ймовірно, спрямовані на те, щоб витіснити українські сили із зони артилерійського впливу на місто. Однак і тут їхні зусилля навряд чи увінчаються успіхом – навіть у разі захоплення Авдіївки та Пєсків, які перебували під контролем ЗСУ з 2014 року.

Метою подібних наступів, на думку аналітиків ISW, може бути захоплення якнайбільшої території Донецької області перед запланованим на вересень референдумом.

Нагадаємо, напередодні Генштаб ЗСУ повідомив, що ворог вів штурмові дії у двох напрямках, але успіху не мав.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті