РФ внесла Угорщину до списку "недружніх" країн через "антиросійські санкції"

Росія внесла Угорщину до списку так званих недружніх країн через введення санкцій проти РФ. Про це 30 березня в інтерв'ю росЗМІ  заявив посол росії в Угорщині Євген Станіславов.

"Попри спроби Угорщини відстоювати власні інтереси, які часто суперечать політиці ЄС, факт залишається фактом: Угорщина підписалася під усіма антиросійськими санкційними пакетами Брюсселя і змушена їх суворо виконувати", - заявив російський дипломат.

Саме це і стало причиною внесення країни до списку. Водночас Станіславов визнав, що Будапешт противиться санкційній політиці Євросоюзу і не збирається відмовлятися від своєї "прагматичної позиції".

"РФ тримає канали діалогу відкритими заради збереження накопиченого за минулі роки багажу позитивних напрацювань", - також заявив посол.

Слід зазначити, що Угорщина потрапила до російського списку недружніх країн ще в березні минулого року разом з усіма країнами ЄС, G7 та Україною.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Орбан закликав подумати, "які відносини ми хочемо вибудувати з Росією наступні 10-15 років".

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті