РФ внесла Угорщину до списку "недружніх" країн через "антиросійські санкції"

Росія внесла Угорщину до списку так званих недружніх країн через введення санкцій проти РФ. Про це 30 березня в інтерв'ю росЗМІ  заявив посол росії в Угорщині Євген Станіславов.

"Попри спроби Угорщини відстоювати власні інтереси, які часто суперечать політиці ЄС, факт залишається фактом: Угорщина підписалася під усіма антиросійськими санкційними пакетами Брюсселя і змушена їх суворо виконувати", - заявив російський дипломат.

Саме це і стало причиною внесення країни до списку. Водночас Станіславов визнав, що Будапешт противиться санкційній політиці Євросоюзу і не збирається відмовлятися від своєї "прагматичної позиції".

"РФ тримає канали діалогу відкритими заради збереження накопиченого за минулі роки багажу позитивних напрацювань", - також заявив посол.

Слід зазначити, що Угорщина потрапила до російського списку недружніх країн ще в березні минулого року разом з усіма країнами ЄС, G7 та Україною.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Орбан закликав подумати, "які відносини ми хочемо вибудувати з Росією наступні 10-15 років".

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті