РФ внесла Угорщину до списку "недружніх" країн через "антиросійські санкції"

Росія внесла Угорщину до списку так званих недружніх країн через введення санкцій проти РФ. Про це 30 березня в інтерв'ю росЗМІ  заявив посол росії в Угорщині Євген Станіславов.

"Попри спроби Угорщини відстоювати власні інтереси, які часто суперечать політиці ЄС, факт залишається фактом: Угорщина підписалася під усіма антиросійськими санкційними пакетами Брюсселя і змушена їх суворо виконувати", - заявив російський дипломат.

Саме це і стало причиною внесення країни до списку. Водночас Станіславов визнав, що Будапешт противиться санкційній політиці Євросоюзу і не збирається відмовлятися від своєї "прагматичної позиції".

"РФ тримає канали діалогу відкритими заради збереження накопиченого за минулі роки багажу позитивних напрацювань", - також заявив посол.

Слід зазначити, що Угорщина потрапила до російського списку недружніх країн ще в березні минулого року разом з усіма країнами ЄС, G7 та Україною.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Орбан закликав подумати, "які відносини ми хочемо вибудувати з Росією наступні 10-15 років".

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті