Орбан закликав подумати, "які відносини ми хочемо вибудувати з Росією в наступні 10-15 років"

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає, що його країні доведеться переглянути відносини з росією через мінливу геополітичну обстановку. Про це він заявив на економічному форумі у Будапешті, повідомляє Бі-бі-сі.

Збереження відносин із росією – на користь Угорщини, особливо через її залежність від російських енергоносіїв, проте відносини Москви з Європою загалом постраждали від війни настільки, що можуть не відновитися, сказав Орбан.

"Тому у галузі зовнішньої та економічної політики Угорщини варто серйозно подумати над тим, які відносини ми хочемо вибудувати з Росією протягом наступних 10-15 років", - цитує Орбана агентство Bloomberg.

У повідомленні нагадується, що союзники з ЄС та НАТО послідовно критикують уряд Орбана за лояльність до росії. У січні Угорщина відмовилася брати участь у постачанні зброї ЗСУ, пояснивши це міркуваннями безпеки, а сам Орбан у вересні минулого року закликав до скасування санкцій проти росії.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що готується зустріч Орбана з президентом України Володимиром Зеленським, але ця інформація офіційно не підтверджувалася.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті