Росія збирається посилити кібератаки на Україну - Microsoft

Росія має намір активувати кібератаки проти України. Про це 3 грудня в офіційному блозі Microsoft повідомив генеральний менеджер центру аналізу цифрових загроз компанії Клінт Воттс.

"Після військових втрат росії в Україні цієї осені москва активізувала свій багатоаспектний гібридний технологічний підхід, щоб чинити тиск на джерела військової та політичної підтримки Києва як усередині країни, так і за її межами", - заявив він.

Також за словами Уоттса, росіяни збираються активізувати кібератаки на критично важливу інфраструктуру та підрив довіри до влади. Так само РФ вже діяла проти нашої країни у 2014 році.

"Після анексії Криму росією у 2014 році хакерське угруповання IRIDIUM розпочало серію зимових операцій проти українських постачальників електроенергії, відключивши електроенергію для сотень тисяч громадян у 2015 та 2016 роках", - повідомляється в блозі Microsoft.

Клінт Воттс вважає, що росія може використовувати тріщини в міжнародній підтримці України, щоб підірвати дію коаліцій, які забезпечують військову та гуманітарну допомогу. Наприклад, вони розганяють тему щодо підвищення цін на енергоносії серед країн Європи. І хоча зараз ці зусилля мали обмежений ефект, це може говорити про розширення такої тактики з боку РФ, вважає Уоттс.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кількість кібератак на енергооб'єкти України з початку війни зросла на третину.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті