Російський ведмідь отримав важкий удар, але має достатньо сил для ескалації - прем'єр Польщі

Прем'єр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що оголошення мобілізації в РФ свідчить про кризу в країні, але росія ще має сили для ескалації війни. Про це він заявив у своєму подкасті 25 вересня.

"Звернення путіна з оголошенням про мобілізацію покликане було налякати, але насправді показало не силу росії, а глибину кризи, в яку вона себе загнала", - наголосив він.

За словами прем'єр-міністра Польщі, із повномасштабною війною проти України всі побачили ганьбу військ РФ, стару та покинуту техніку, полонених окупантів, які говорили, що їхали на навчання, а не воювати.

Він додав, що президент РФ путін виявився "притиснутим до стінки", коли українські військові почали деокуповувати населені пункти. Ще яскравіще це продемонструвала реакція росіян на оголошення мобілізації.

"Російський інтернет захлеснула хвиля запитів про те, як уникнути відправлення до армії та як виїхати з РФ", - зауважив Матеуш Моравецький.

Міністр зазначив, що російська пропаганда руйнується, тому президент РФ єдиним варіантом для себе вважає нарощування ескалації війни проти України. Політик зауважив, що попри те, що "російський ведмідь" отримав важкий удар, він іще має достатньо сил для нового етапу загострення.

"Це не скасовує того, що його режим слабшає з кожним днем", - наголосив Матеуш Моравецький.

Як повідомлялось раніше, Польща не прийматиме росіян, які біжать від мобілізації.

Статті

Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Всі статті