Російських чоловіків заманюють до військкомату американської порнозіркою. Саша Грей запропонувала їм зайнятися коханням (ФОТО)

Російських чоловіків заманюють до військкомату для участі в агресії проти України фотографією американської порнозірки Саши Грей. Про це повідомила сама актриса фільмів для дорослих у Твіттері.

Друзі повідомили їй, що в РФ з'явився рекламний банер, на якому жінка з обличчям Саши Грей нібито є співробітницею військкомату і запрошує чоловіків на службу до армії. "Служба за контрактом - гідний вибір. З питань заклику звертатися до військового комісаріату за місцем проживання", - підписано картинку з порнозіркою.

"Мій телефон вибухає. Ще одна млява спроба створити ненависть і поділ. Хтось може перевірити, чи справжня це реклама в Росії і де? Мем чи ні, я цього не схвалюю. Будьте обережні з тим, чим ви ділитеся", - написала вона.

"Займайтеся коханням, а не війною", - закликала він потенційних окупантів.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті