Російських чоловіків заманюють до військкомату американської порнозіркою. Саша Грей запропонувала їм зайнятися коханням (ФОТО)

Російських чоловіків заманюють до військкомату для участі в агресії проти України фотографією американської порнозірки Саши Грей. Про це повідомила сама актриса фільмів для дорослих у Твіттері.

Друзі повідомили їй, що в РФ з'явився рекламний банер, на якому жінка з обличчям Саши Грей нібито є співробітницею військкомату і запрошує чоловіків на службу до армії. "Служба за контрактом - гідний вибір. З питань заклику звертатися до військового комісаріату за місцем проживання", - підписано картинку з порнозіркою.

"Мій телефон вибухає. Ще одна млява спроба створити ненависть і поділ. Хтось може перевірити, чи справжня це реклама в Росії і де? Мем чи ні, я цього не схвалюю. Будьте обережні з тим, чим ви ділитеся", - написала вона.

"Займайтеся коханням, а не війною", - закликала він потенційних окупантів.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті