Россільгоспнагляд проконтролював крадіжку з окупованої Луганщини понад 200 тисяч тонн пшениці з початку року

Російські окупанти вкрали на Луганщині та вивезли в регіони Росії понад 200 тисяч тонн продовольчої пшениці з початку 2024 року. Про це повідомило так зване «управління Россільгоспнагляду по ЛНР" 29 травня, пишуть окупаційні ЗМІ.

"Управління Россільгоспнагляду по ЛНР з початку року проконтролювало вивезення з ЛНР понад 200 тисяч тонн продовольчої пшениці в інші регіони Росії", - ідеться в повідомленні.

Окупанти уточнили, що основний обсяг (понад 168 тисяч тонн) продукції було направлено в Ростовську область. Понад 18 тисяч тонн зерна вивезено у Воронезьку область.

"Також Управлінням Россільгоспнагляду по ЛНР проконтрольоване вивезення зерна пшениці продовольчої в Бєлгородську, Волгоградську, Тульську області та Краснодарський край", - пише окупаційне відомство.

Раніше окупанти похвалилися, що вивезли з порту Маріуполь цього року стільки зерна, скільки за весь минулий рік.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті