Россільгоспнагляд проконтролював крадіжку з окупованої Луганщини понад 200 тисяч тонн пшениці з початку року

Російські окупанти вкрали на Луганщині та вивезли в регіони Росії понад 200 тисяч тонн продовольчої пшениці з початку 2024 року. Про це повідомило так зване «управління Россільгоспнагляду по ЛНР" 29 травня, пишуть окупаційні ЗМІ.

"Управління Россільгоспнагляду по ЛНР з початку року проконтролювало вивезення з ЛНР понад 200 тисяч тонн продовольчої пшениці в інші регіони Росії", - ідеться в повідомленні.

Окупанти уточнили, що основний обсяг (понад 168 тисяч тонн) продукції було направлено в Ростовську область. Понад 18 тисяч тонн зерна вивезено у Воронезьку область.

"Також Управлінням Россільгоспнагляду по ЛНР проконтрольоване вивезення зерна пшениці продовольчої в Бєлгородську, Волгоградську, Тульську області та Краснодарський край", - пише окупаційне відомство.

Раніше окупанти похвалилися, що вивезли з порту Маріуполь цього року стільки зерна, скільки за весь минулий рік.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті