Окупанти хваляться, що вивезли з порту Маріуполь цього року стільки зерна, скільки за весь минулий рік

У квазіутворенні «ДНР» повідомили, що з початку року захоплений Маріупольський порт відвантажив понад 72 тисячі тонн агропродукції. Про це 21 травня пишуть місцеві пропаганісти.

«З початку цього року в морському порту Маріуполя відвантажили понад 72,2 тисячі тонн сільгосппродукції. Цей показник сягнув показників минулого року", - ідеться в повідомленні, в якому цитується “міністр агропромислової політики і продовольства ДНР” Артем Крамаренко.

«... Перше судно із зерном вийшло з морського порту в травні 2023 року, і вже до кінця грудня вдалося відвантажити приблизно 73,5 тисячі тонн зерна", - цитують Крамаренка.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті