Росіяни заявили про "знищення в Україні першого танка M1 Abrams", але забули прибрати зелене дерево

Російські окупанти почали розповсюджувати фейк, що під Соледаром їм вдалося знищити перший танк M1 Abrams. Про це 20 січня повідомляє у Telegram Центр протидії дезінформації.

Зазначається, що в проросійських Telegram-каналах почала поширюватися фотографія з американським танком, що горить. Цей знімок нібито було зроблено під час боїв у районі Соледара. M1 Abrams росіянам "вдалося" підбити зі звичайного гранатомета РПГ-18 "Муха".

"Насправді це примітивний фейк розпропаганди зі старим фото, зробленим не в Україні. Окупантів не бентежить той факт, що Україні США поки не передала жодного такого танка", - зазначили співробітники Центру протидії корупції.

Більше того, зазначається, що рашисти навіть не додумалися прибрати зелене дерево, яке видно на задньому плані фотографії.

Нагадаємо, наприкінці минулого року росіяни спробували "розігнати" фейк про загибель Турчинова.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті