Росіяни завдали чотири удари по житловому району Слов'янська

Російські окупанти завдали чотири удари по житловому мікрорайону "Лимани" у Слов'янську в ніч на 19 вересня. Про це повідомив у відеозверненні голова Слов'янської ВЦА Вадим Лях.

"Неспокійною була сьогоднішня ніч. Місто було обстріляне.Чотири прильоти у мкр-ні «Лимани». На щастя, обійшлося без жертв", - сказав він.

За даними моніторингових Телеграм-каналів, після опівночі в Словʼянську та Краматорську було чутно декілька вибухів. 

Повітряні сили цієї ночі попереджали про загрозу ракет та безпілотників у кількох областях України. Балістичну загрозу оголошували цієї ночі двічі.

Як повідомлялося, близько 60 тіл знайшов пошуковий загін "Плацдарм" біля Слов’янська на Бахмутському напрямку.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті